Дома Тагови овчо млеко

Таг: овчо млеко

Чудесен лек за тромбоза и болни вени: Рецепт од две состојки...

Моќното овчо млеко во комбинација со уште една состојка прави вистински чуда. Проблемот со проширени вени и тромбозата е вообичаен денес, особено помеѓу жените. Оваа...