Дома Тагови облога за болни зглобови

Таг: облога за болни зглобови

Лековита ракија со магдонос и коприва за отечени и болни зглобови

За сите кои имаат болки во нозете и зглобовите. ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: 1 рака сува коприва (лист) 1 рака сув магдонос (лист) 1 литар лозова ракија ПОДГОТОВКА: Сите состојки се ставаат...