Дома Тагови обичен ролат

Таг: обичен ролат

ЕДНОСТАВЕН РОЛАТ: Од едноставни состојки, а како да излегол од најскапата...

Ова е најдобро објаснетиот рецепт за приготвување на совршен ролат. Ролатот е мек и пуфнаст, многу вкусен и декоративен. Се приготвува од основни состојки...