Дома Тагови напиток од цимет

Таг: напиток од цимет

ЦИМЕТ ВО ГАЗИРАНА ВОДА: Намалува до 7 кг за една седмица...

Познато е дека минералната вода ја поттикнува дигестијата и овозможува подобар проток на храната низ цревата. Циметот од друга страна, ефикасно делува врз регулацијата...

Панталоните паѓаат по една недела – Напиток за слабеење со...

Кога подготвувате чај за cлабеење со цимет, најдобро е да изберете цејлонски. Голем број жени се одлучуваат и испробуваат разни пијалaци за cлабеење и...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"