Дома Тагови Мира Бањац

Таг: Мира Бањац

Легендарната Мира Бањац: Моите рецепти за долговечност

Легендарната глумица наслушувајќи го своето тело дошла до 93.година, а низ сите животни и здравствени кризи поминувала цврсто, со работа, енергија и здрав разум. Таа...