Дома Тагови мед и јаболков оцет

Таг: мед и јаболков оцет

Лекува анемија, го нормализира притисокoт и ја подобрува работата на хормоните:...

Овие природни рецепти многу помагаат при болести на грлото, правилно варење на храната, потен-ција, анемија, а се препорачуваат и за проблеми со срцето и...

МЕД, ЛУК, ОЦЕТ И ОРЕВИ – ЛЕК ЗА АНЕМИЈА: Оваа мешавина...

Оваа чу-дотворна комбинација помага во лекување на многу болести. Комбинацијата од мед, лук, ореви и јаболкова киселина ќе ви го подобри имунитетот само по...