Дома Тагови манастирски компир од рерна

Таг: манастирски компир од рерна

Посен МАНАСТИРСКИ компир од рерна: толку вкусно, а ќе ве чини...

I РЕЦЕПТ: Манастирски компир со лук - крцкаво, сочно и многу вкусно. Јадењето е заситно, па можете да го приготвувате и во периоди на...