Дома Тагови лист од гавез

Таг: лист од гавез

Облога направена од лист од гавез и маст преку ноќ ги...

Собирањето на ткивна течност околу зглобовите и отечените нозе се голем проблем особено навечер, а овој одличен и едноставен метод од народната медицина може...