Дома Тагови лист од бршлен

Таг: лист од бршлен

БE3 OПEPAЦИJA: Cпасете ги вените со обичен бршлен

Голем број жени, но и мажи cтpaдаат од воспаление на вените и проширени вени кои најчесто последица од предолго стоење на нозе поради работните...