Дома Тагови лекови со морков

Таг: лекови со морков

Чудотворниот морков: Зготвен лекува дијареа, а сиров ги чисти цревата, сокот...

Дали сте знаеле дека морковот е природен лек против пролив? Тоа е основна намирница за прочистување на телото затоа што изобилува со антиоксиданти. Докажано е...