Дома Тагови лек за забен камен

Таг: лек за забен камен

Толку ми смрдеше од уста, што му се гадев на сопствениот...

Непријатниот здив од уста е проблем кој го мачи речиси секој втор човек на планетава. Иако може да постојат безброј причинители за овој проблем,...