Дома Тагови лек за тумор на матка и јајници

Таг: лек за тумор на матка и јајници

Ајдучка трева и невен – едноставен и проверен рецепт за болести...

Aјдучката трева е отпорна билка позната како столисник, а може да биде висока до 80 цм. Бојата на стеблото е светло зелена или црвено-кафеава....