Дома Тагови лек со лимон за црвено грло

Таг: лек со лимон за црвено грло

Во саботата навечер ме фати грло, а веќе во понеделникот немав...

Бoлката во грло е многу непријатна состојба која секогаш го омаломоштува телото. Една читателка по име Мартина, сподели рецепт за подготовка природно сирупче за кое...

„Веќе 2 дена не ме боли грлото“: природен лек од 2...

Преодниот период на ниски и високи температури често резултира со сезонски настинки кои најчесто се проследени со бoлки во грлото. Во зависност од тоа...