Дома Тагови Крем од камилица

Таг: Крем од камилица

Лековит крем од камилица, одличен мевлем за усни и испукана кожа

Секоја година го правам, за мене и моите најблиски. Потребни состојки: 100 г несолена свинска маст 1 лажица маслиново или бадемово масло 1 голема лажица сува камилица или...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"