Дома Тагови комбуха

Таг: комбуха

КОМБУХА: 14 години ја одгледувам габата и уживам во волшебниот напиток...

Фотографија и рецепт, пишува: Драган Страшеноски Рецептот за приготвување на кабата КОМБУХА беше објавен од нашиот почитуван Драган Страшеноски во нашата и ваша група НМД...

Го топи холестеролот и масните наслаги кои ги затнуваат артериите –...

Ако имате проблем со маснотии во крвните садови, овој природен лек ќе ви биде од голема корист. За приготвување на препаратот потребни ви се само...