Дома Тагови кокос ролат

Таг: кокос ролат

Брз кокос ролат готов за 15 минути, излегува многу, а прв...

РЕЦЕПТ 1 – Ролат со карамел кекси и кокос, приближно се приготвува за 20 минути. Одличен е за секакви пригоди, за Божиќ, Нова година,...