Дома Тагови идеален појадок

Таг: идеален појадок

Познат доктор сите ги остави без текст: Жената мора секое утро...

Емир Солаковиќ, општ срцев и васкуларен хирург во текот на гостувањето во една ТВ емисија, наведе кој е нејдобриот појадок за жените, а кој...