Дома Тагови горта

Таг: горта

Баунти колач без печење, готов е за десет минути

Овој колач е седмо небо за љубителите на Баунти, а се приготвува брзо додека да трепнете, за 10 минути. Потребни состојки: 300 г мелени бисквити 200 г...