Дома Тагови глувци

Таг: глувци

Конечно пронајдена вакцина против рак! Елиминира тумори кај глувци – дали...

Дали човештвото најпосле се приближи до лекот против рак? Истражувањето на научниците од престижниот американски Универзитет Стенфорд, предводена од доктор Роналд Левиј, покажало дека вакцината...

На овој начин нема да им дозволите на глувците да влезат...

Глувците и стаорците насекаде во светот се приспособени да живеат во најнепријатни услови. Но, она што последно го посакувате е ваквите суштества да влезат...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"