Дома Тагови Герсон

Таг: Герсон

Хипократова супа и планот на Герсон за лeкување на болни од...

Доколку се одлучите на овој вид исхрана, за многу кратко време ќе успеете да го регенерирате организмот хранејќи го телото со седум до девет...