Дома Тагови фигаро

Таг: фигаро

ФИГАРО ОБЛАНДИ СО ГРИЛИЈАШ: Се прави за 15 минути, се топи...

Одличен колач кој се приготвува лесно и брзо, а сите го сакаат. Единствено што е потребно, е да се воздржите обландата да се олади...