Дома Тагови девојка

Таг: девојка

Д-р Зоран предизвика бурни реакции: Не можете да лудувате до 35.година,...

Доктор Зоран Миливојевиќ предизвика вистинска бура на социјалните мрежи поради ставот за девојките кои чекаат идеален партнер за брак. Неговата приказна за факторите кои влијаат...

Еве каков ритуал треба да направи немажена девојка во четврток навечер

Според народните верувања, прстенот не го чува само бракот туку и привлекува љубов таму каде што ја нема. Ако има некаде немажена девојка, нека...