Дома Тагови д-р Зоран Миливојевиќ

Таг: д-р Зоран Миливојевиќ

Д-р Зоран предизвика бурни реакции: Не можете да лудувате до 35.година,...

Доктор Зоран Миливојевиќ предизвика вистинска бура на социјалните мрежи поради ставот за девојките кои чекаат идеален партнер за брак. Неговата приказна за факторите кои влијаат...