Дома Тагови д-р Чубрило

Таг: д-р Чубрило

Д-р Чубрило објасни зошто жените имаат целулит и зошто се дебелеат...

Угледниот белградски професор по медицинска физиологија, д-р Дејан Чубрило, гостувајќи на телевизија во утринската програма откри многу тајни за функционирањето на нашиот организам, но...

Д-Р ЧУБРИЛО ГО PAЗБИ МИТОТ ЗА ЈАБОЛКОВИОТ ОЦЕТ: вака се пие...

Кога храната не се вари правилно, таа подлежи на размножување на бактерии, габи или паразити, микроорганизми на кои им одговара таква средина за живот....

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"