Дома Тагови Чај и млеко

Таг: Чај и млеко

Диета со чај и млеко, трае 1 ден и губите 2...

Станува збор за еднодневна диета со која во денот може да се изгубат до два килограми. Важно е да не се повторува повеќе од...