Дома Тагови брз торта

Таг: брз торта

Овој колач е седмо небо за љубителите на БАУНТИ – готов...

Со полн кремаст вкус на кокос! Потребни состојки: 300 г мелени бисквити 200 г темно, квалитетно чоколадо, мелено или ситно рендано 100 мл млеко За фил: 500 мл млеко 80 г...