Дома Тагови Брезов сок

Таг: Брезов сок

Сокот од бреза е дар од природата: Го лекува телото, ги...

Сокот од бреза е одличен против разни воспаленија во организмот, рани, првут, за дигестија и кожа, а доколку го собирате на овој начин Старите словени...