Дома Тагови без јаглени хидрати

Таг: без јаглени хидрати

КЕТО КОЛАЧ – КОЛАЧ ЗА ДИЈАБЕТИЧАРИ – Без јаглени хидрати

Овој колач не содржи воопшто јаглени хидрати, па затоа можат да го користат не само оние што внимаваат на својата тежина, туку и оние...