Дома Тагови Аса-банана

Таг: Аса-банана

Рецепт: како изгубив 18 кг – за 7 дена 5 кг...

Еден човек од Јапонија напишал книга за тоа како изгубил 18 килограми благодарение на бананите. Доколку сакате да ја пробате оваа диета, најважно е бананите...