Дома Тагови 3 кг

Таг: 3 кг

ДИЕТА – 3 кг за само 3 дена – ПРОВЕРЕНО УСПЕВА!

Во текот на оваа диета се јаде само сирово овошје, зелечнчук, ‘ркулци, семки и јаткасти плодови, плус здрави масла и мед. Се пие само...

Идеална есенска диета: ослабете три кг за седум дена без да...

Намирниците со кои е исполнета есенската трпеза во есен, содржат многу хранливи материи кои обезбедуваат ситост. Доколку внимателно ги одбирате, тие можат да придонесат...

За три дена минус 3 кг. За 5 дена – 5...

Диетата со суви сливи спаѓа во таканаречените брзи диети и наменета е за сите кои во краток период (од 3 до 5 дена) сакаат...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"