Дома Тагови 3 дневна диета

Таг: 3 дневна диета

Тридневна војничка диета: Ќе се олесните за 5 килограми за само...

Ако сакате да ослабете со војнички режим, постои една диета која дава одлични резултати. Позната е уште и како војничка исхрана, а дали називот...

Тридневна диета со јаболка – безбедно ослабете три килограми

Јаболката имаат малку калории, а многу диетални влакна, па само за три дена можат да овозможат безбедно да согорите три килограми. Диетата со јаболка е...