Дома Тагови затнат

Таг: затнат

Еве како за една минута да го одзатнете носот

Повеќе од 85% од луѓето може да го одзатнат носот за помалку од 1 минута, ако правилно се испере според опишените инструкции. Овој начин...

Со помош на Босилек одзатнете го носот

Затнат нос, инфекција на грлото и многубројни други пропратни тегоби се вообичаена појава за овој период од годината. Народните лекари велат дека успешно може...