Дома Тагови витамински ќофтиња

Таг: витамински ќофтиња

OД 1 КГ МЕСО ЈАДЕВМЕ 2 ДЕНА: Многу вкусно јадење со...

Кога ќе отидам кај дедо ми на ручек, уште од вратата се чувствува прекрасен мирис на готвено јадење. Едни од најубавите јадења ги јадам...

ВИТАМИНСКИ ЌОФТИЊА: малку месо спакувано со многу зеленчук, ги правам 2...

Ова е одлична идеја за ручек. Вака приготвените ќофтиња се многу вкусни, без многу маснотии, без кашкавали и сланини, а сепак излегуваат сочни, никој...