Дома Тагови важни функции на витаминот Д

Таг: важни функции на витаминот Д

Имунолог открива колку долго смееме да внесуваме витамин Д во вид...

За витаминот Д се пишуваше многу, особено за неговата важност кога станува збор за имунитетот и способноста на организмот да се одбрани од штетните...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"