Дома Тагови свонска маст

Таг: свонска маст

Лек за бели дробови со испрана маст, за еден ден кашлицата...

Без разлика дали ја користите во исхраната или не, свинската маст е една лековита намирница која уште многу одамна се користи во лековити цели....