Дома Тагови срцева слабост

Таг: срцева слабост

АКАДЕМИК ПРОФ. Д-Р МИОДРАГ ОСТОЈИЌ: Ова се причините за слабеење на...

Ремоделирање на срцето и терапија со матични клетки се некои од поновите решенија за оние кои cтpaдаат од cpцева cлабост. Кога лековите не помагаат...

Ако се будите секое утро отечени, можеби треба да ја проверите...

Отечено лице наутро може да биде симптом на сериозни здравствени проблеми, предупредуваат лекарите. Првенствено, оваа непријатна појава, која се обидуваме да ја скриеме на...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"