Дома Тагови сочен кремаст колач

Таг: сочен кремаст колач

АРАБИСКИ ДЕСЕРТ: Без бисквити и без печење, ова е најубаво нешто...

Брз колач кој се приготвува за 10 минути. Многу лесен и едноставен за правење, а ќе ве изненади со мекоста и вкусот. Ќе уживате...