Дома Тагови сируп од целер

Таг: сируп од целер

ПРИРОДЕН ЛЕК ОД ЦЕЛЕР И МЕД: Лековит сируп против кашлица и...

Комбинацијата од мед и целер има многу лековити својства и се користи како природен лек за третман на кашлица и б олки во грлото....