Дома Тагови сируп од кромид и ловор

Таг: сируп од кромид и ловор

Порано секој втор месец бев со сyмaмeд, а после овој сируп...

,,Овој сируп за искашлување го препорача еден педијатар на ТВ и додека сум жива ќе му бидам благодарна!”, вели жената која го објави овој...