Дома Тагови ролат со спанаќ и печурки

Таг: ролат со спанаќ и печурки

Солен ролат со спанаќ и печурки, одличен како закуска за сите...

Кога станува збор за слави, родендени и прослави, она што најмногу ја краси трпезата се токму разновидните ролати и ситнте залак-закуски, бидејќи се најбарани...