Дома Тагови рака

Таг: рака

Тивок убиец кој скоро секое девојче го носи – ова треба...

Audree Kopp, жена од Кентаки, доживеа една чудна случка. Мораше да се оперира поради сериозна инфекција.Инфекцијата ја добила поради ластик за коса (стегач), кој...