Дома Тагови престанок

Таг: престанок

Можеби не сте знаеле, но ОВА ќе ви се случи кога...

Знаеме дека по престанокот на вежбањето мускулите се опуштаат, метаболизмот се успорува, но она што е помалку познато е дека и мозокот пати. Само...