Дома Тагови полнети кекси

Таг: полнети кекси

Полнети кекси кои се топат во уста…апсолутно совршени

Рецептот е идеален за ровки кекси кои просто се топат во уста. За полнење ќе ви бидат потребни оние мали чоколадни јајценца или пак...