Дома Тагови похувани пиперки

Таг: похувани пиперки

ПОХУВАНИ ПОЛНЕТИ ПИПЕРКИ со кашкавал и сувомеснато, двапати ги правев во...

ПОХУВАНИ ПОЛНЕТИ ПИПЕРКИ со кашкавал и сувомеснато, двапати ги правев во еден ден. Неодамна на сопругот му текна да не похуваме тиквички, туку наместо...