Дома Тагови пластично шише

Таг: пластично шише

Ако немате апаратче, не е проблем: земете шише и направете ги...

Никогаш порано не сум ги правела овие колачи, секогаш ги купував. Баба ми ги правеше со специјална модла која ја инсталираше на едно апаратче....

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"