Дома Тагови пилинг од кафе

Таг: пилинг од кафе

Домашен пилинг од мелено кафе и маслиново масло за сува кожа...

Пилингот од кафе првенствено е делотворен кај сува кожа. Обилува со антиоксиданси, ја освежува кожата, ја хидратира и природно ја масти за да и...