Дома Тагови паразити во риба

Таг: паразити во риба

Лажат кога велат дека рибата е здрава: еве со што ја...

Откако ќе го прочитате текстот, двапати ќе размислите пред да купите риба или нарачате во ресторан. Сите знаеме дека морските плодови се исклучително корисни, за...