Дома Тагови њоки од палента

Таг: њоки од палента

Њоки од палента со павлака и пармезан, едноставно и вкусно, секој...

Може да го јадете како главно јадење, за појадок вечера..или како прилог на главното јадење. Денес на пример, ова ни беше прилог со гулашот...