Дома Тагови Marrubium vulgare

Таг: Marrubium vulgare

Ми рекоа дека никогаш нема да забременам, а потоа слушнав за...

На неколку женски форуми откривме многу позитивни искуства напишани за лековитите способности на оваа билка. Жените кои не можеле да забременат, пиејќи го овој чај...