Дома Тагови мариниран модар патлиџан

Таг: мариниран модар патлиџан

Највкусното зимско мезе – модри патлиџани во тегла, без конзерванси, здраво,...

Модриот патлиџан во тегла за зимница има многу посебен вкус, кој пробал знае. Како и секој друг рецепт за зимница, почнувајќи од пиперките на...